تبلیغات
چلسی باشگاه فوتبال/chelsea football club - خرید و فروش های این فصل
به وبلاگ هواداران تیم فوتبال چلسی خوش آمدید این وبلاگ پس از اینکه یکسال تعطیل بود دوباره فعالیت خود راشروع کرده و امیدواریم بهتر از قبل برای شما هواداران همیشگی چلسی مطالب را گرد آوری کند ________________________________

اسلایدر

_______________________________

Free Chat-Box
سه شنبه 14 شهریور 1391  09:08 ب.ظ    ویرایش: - -
توسط: سینا

تابستان 2012 برای آبی های لندن یکی از فراموش نشدنی ترین پنجره های نقل و انتقالاتی بود و در این برهه ی زمانی جوانانی خوش آتیه به چلسی پیوستند و همچنین بازیکنانی با تجربه که جایگاه خاصی در دل هواداران داشتند،از چلسی جدا شدند.امسال یکی از پر جنب و جوش ترین فصول نقل و انتقالاتی برای چلسی بود.در حالی که بیشتر تیم ها خرید آن چنانی نداشتد،مسئولان چلسی از این فرصت به خوبی استفاده و ستارگان جوانی را به ترکیب تیمشان اضافه کردند تا تیم را رفته رفته بازسازی کنند.

بی هیچ تردیدی فعال ترین باشگاه در نقل و انتقالات تابستانی چلسی بود.قهرمان اروپا که بازیکنان اصلیش رفته رفته پا به سن گذاشته بودند باید فکری به حال این مسئله می کرد و جانشینانی مطمئن و آینده دار برای بازیکنان با تجربه اش پیدا می کرد تا بتوانند آینده ی درخشان چلسی را تضمین کنند.ضمن اینکه چلسی در رقابت فرسایشی لیگ برتر ششم شده بود که بدترین رتبه ی چلسی در زمان مالکیت آبراموویچ بود و این نشان میداد که چلسی باید خود را تقویت کند.

با این وجود،در این فصل یکی از درناک ترین اتفاقات ممکن افتاد و چلسی با اسطوره و ناجی همیشگی اش وداع کرد.دیدیر دروگبا که در طی 8 سال یکی از عوامل اصلی موفقیت چلسی بود،سر انجام با چلسی و هوادارانش خداحافظی کرد.دروگبا که در فینال لیگ قهرمانان گل تساوی بخش و پنالتی قهرمانی تیمش را به ثمر رساند،پس از جداییش اعلام کرد که هر وقت چلسی او را بخواهد به استمفوردبریج باز خواهد گشت و تاکید کرد : "خون من آبیست و تغییر نخواهد کرد."


پس از جدایی دیدیر دروگبای 34 ساله که به گفته ی کارلو آنجلوتی موقعیت های گل را می بلعید،مسئولان چلسی بارها برای خرید بازیکنانی از جمله هالک،فالکائو،کاوانی و اندره شورله دست به کار شدند.ولی در نهایت چلسی موفق به جذب هیچ کدام از این بازیکنان نشد و تصمیم گرفت که با اتکا به بازیکنانی همچون تورس و استوریج به کار خود ادامه دهد.

هواداران چلسی در این تابستان با یک ساجل عاجی دیگر نیز خداحافظی کردند.او کسی نبود جز سالومان کالو.مهاجم 26 ساله ی چلسی آخرین سال حضورش در استمفوردبریج را با قهرمانی در لیگ قهرمانان به پایان رساند.قرارداد کالو به پایان رسیده بود و به نظر نمی رسید که چلسی علاقه ای به تمدید قرارداد او داشته باشد.در نهایت کالو که توسط خوزه مورینیو وارد چلسی شده بود،به عنوان بازیکن آزاد به لیل پیوست.

قرارداد خوزه بوسینگوا نیز تمدید نشد و سرانجام به عنوان بازیکن آزاد راهی کوئینز پارک رنجرز شد.

با وجود رفتن این بازیکنان ارزشمند،چلسی با خرید هایی که داشت سعی کرد تا بتواند جای آن ها را پر و برای آینده برنامه ریزی کند.همچنین با خرید هایش نشان داد که می خواهد کم کم برخی بازیکنان پا به سن گذاشته را از ترکیب اصلی کنار بگذارد.

اولین قدم آبی های لندن هنگامی رقم خورد که فصل در جریان بود و چلسی سرگرم بازی های لیگ،جام حذفی و لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا بود.مسئولان چلسی اولین قدم خود را با خرید مسی آلمان ها برداشتند.آبراموویچ مارکو مارین را به قیمتی مناسب از وردربرمن به چلسی آورد تا هواداران به فصل نقل و انتقالات امیدوار شوند.
خرید دوم چلسی یکی از شگفت انگیز ترین خریدهای تاریخ باشگاه بود.ادن هازارد در کمال نا باوری به چلسی پیوست!هازارد 21 ساله که تقریبا تمام تیم های اروپایی خواهان وی بودند سرانجام لیل را به مقصد چلسی ترک کرد.

هازارد در ابتدا مشخص کرد که می خواهد در لیگ برتر بازی کند و پس از آن از بین تیم های چلسی،منچسترسیتی و یونایتد قهرمان اروپا را انتخاب کرد.هازارد گران قیمت ترین خرید چلسی در این تابستان بود.آبی های لندن برای به خدمت گرفتن گل سرسبد پدیده های فوتبال جهان،32 میلیون پوند به باشگاه لیل پرداخت کردند.

در کش و قوس خرید و فروش بازیکنان،مسئولان باشگاه باید فکری به حال مربی تیمشان می کردند.در آن مقطع صحبت از حضور گواردیولا بر روی نیمکت چلسی بود.اما در پایان آبراموویچ نتوانست کارها و جام های دیمتئو را نادیده بگیرد و هدایت چلسی را برای 2 سال به روبرتو دیمتئو 42 ساله سپرد.

آبی های لندن از وقتی که لمپارد پا به سن گذاشت دیگر نتوانستند به خوبی توپ را به مهاجمان برسانند.چلسی که از تلاش برای خرید هافبک هایی همچون لوکا مودریچ و پاستوره که توپ را به خوبی به گردش در می آورند،خسته شده بود،ناگهان به سمت اسکار جوان تغییر مسیر داد!

جوان 20 ساله ی برزیلی که چه در اینترناسیونال و چه در تیم ملی برزیل بازی های درخشانی از خود به نمایش گذاشته بود،چلسی را راضی کرد که مبلغ 25 میلیون پوند را برایش بپردازد و او را از اینترناسیونال برزیل به استمفوردبریج بیاورد.


فردای خرید اسکار دوس سانتوس،هازاردی دیگر به چلسی پیوست.چلسی برادر 19 ساله ی ادن، تورگان را به خدمت گرفت.البته چند هفته بعد او را به طور قرضی راهی کشورش بلژیک کرد تا در یکی از باشگاه های لیگ بلژیک توپ بزند.

پس از این خرید چلسی شایعات فراوانی در مورد پیوستن بازیکنانی همچون کاوانی،هالک،شورله و ویکتور موسز به چلسی شنیده می شد که در نهایت تنها شایعه ی موسز به حقیقت پیوست و این بازیکن راهی استمفوردبریج شد.با خرید موسز تنها پست هایی که چلسی در آن نیاز به بازیکن داشت دفاع راست و مهاجم وسط بود.هر چند گفته می شد که پس از خرید موسز چلسی مهاجم دیگری را به ترکیبش اضافه نخواهد کرد،اما باز هم مسئولان چلسی دست به تلاش هایی برای جذب هالک،رمی و شورله زدند.

یک روز بعد از خرید موسز،سزار آزپیلیکووئتای 23 ساله رسما به چلسی پیوست تا دیگر خلائی در پست دفاع راست دیده نشود و آخرین خرید باشگاه چلسی در تابستان 2012 لقب گیرد.

هواداران تا دقایق آخر فصل نقل و انتقالات تابستانی همچنان منتظر شنیدن خبر پیوستن مهاجمی اسم و رسم دار به چلسی بودند.اما چلسی در آن لحظات نه تنها بازیکنی به خدمت نگرفت،بلکه چند بازیکن خود را به طور قرضی راهی تیم های دیگر کرد.

هواداران چلسی با خود میگفتند که وقتی توانسته اند ادن هازارد را جذب کنند،خرید بازیکنی مانند هالک یا کاوانی کار چندان دشواری نیست،ضمن این که مشخص بود چلسی به یک مهاجم با کلاس جهانی نیازمند است.اما سنگ انداختن های مالکین این دو بازیکن بر سر راه چلسی و درخواست مبالغ عجیب و خارج از عرف،آبی های لندن را از خرید آن ها منصرف کرد و ترجیح دادند که به داشته هایشان اکتفا کنند.

در بیناین این نقل و انتقالات بزرگ،چلسی جوانان آینده داری را برای کسب تجربه ی بیشتر به تیم های دیگر قرض داد تا بتوانند به صورت ثابت به میدان روند و پس از این که آماده شدند در چلسی به کار گرفته شوند.

آبی های لندن بازیکنانی همچون سم هاتچینسون،روملو لوکاکو،کوین ده بروینه و چند تن دیگر را به تیم های کوچکتر قرض دادند تا بتوانند فوتبال بازی کنند و زیر سایه ی ستارگان چلسی پر پر نشوند.این سیاست باشگاه در چند سال اخیر بوده و شیوه ای منطقی و درست است.زیرا این بازیکنان جوان روزی آینده ی چلسی را رقم خواهند زد و تنها در صورتی موفق خواهند بود که قبل از آن تجربه ی بازی کردن داشته باشند.در واقع با این کار این مردان جوان مراحل پیشرفت خود را در تیم های دیگر طی کرده و پس از این  با کوله بازی از تجربه و در حالی که به بازیکنان سطح بالایی تبدیل شده اند به چلسی می آیند.

چلسی در این  فصل نقل و انتقالات هیچ یک از بازیکنان خود را نفروخت و بازیکنانش یا به صورت قرضی جدا شدند، یا اینکه قراردادشان به اتمام رسیده بود.

شیرهای آبی لندن 6 بازیکن را به خدمت گرفتند که مجموعا 80 میلیون پوند برایشان خرج برداشت.

نقل و انتقالات چلسی در تابستان 2012 :

ورودی ها :
ادن هازارد (32 میلیون پوند - لیل) ، اسکار دوس سانتوس (25 میلیون پوند - اینترناسیونال) ، مارکو مارین (7 میلیون پوند - وردربرمن) ، ویکتور موسز (9 میلیون پوند - ویگان) ، سزار آزپیلیکوئتا ( 7 میلیون پوند - مارسی) ، تورگان هازارد ( بازیکن آزاد - لنس)

خروجی ها:
دیدیر دروگبا (بازیکن آزاد - شانگهای شوانها) ، یاکوب ملیس (بارنسلی - بازیکن آزاد) ، سالومان کالو (لیل - بازیکن آزاد) ، خوزه بوسینگوا (کوئینزپارک رنجرز - بازیکن آزاد) ، تیبوت کورتویس (اتلتیکو مادرید - قرضی) ، روملو لوکاکو (وست برومویچ - قرضی) ، کوین ده بروینه (وردربرمن- قرضی) ، سامی هاتچینسون (ناتینگهام فارست- قرضی) ، جاش مک ایچران (میدلزبرو- قرضی) ، ناتاینیل چالوبا (واتفورد- قرضی) ، تورگان هازارد (زولت وارگم- قرضی) ، یوسی بنایون (وستهم- قرضی) ، مایکل اسین (رئال مادرید- قرضی)

 
چلسی یکی از غنی ترین تیم های اروپا از لحاظ داشتن ستارگان زیر 23 سال می باشد.امیدواریم که تیم محبوبمان با این بازیکنان جوان و مستعد بتواند همچون گذشته حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد و جام های فراوانی را به ویترین افتخراتش اضافه کند.

بی شک دردناک ترین انتقال قرضی مروبط به پیوستن مایکل اسین به رئال مادرید است.هواداران چلسی خاطرات بسیار شیرینی از مایکل اسین داشتند،اما مصدومیت های شدید اسین را از شرایط آرمانی دور کرده بود و پس از آن هرگز نتوانست خود را در ترکیب آبی های لندن جای دهد.بنابرین مسئولان چلسی در آخرین دقایق فصل نقل و انتقالات تصمیم گرفتند که اسین را برای یک فصل به مورینیو و تیمش قرض بدهند.همچنین ساعتی بعد بنایون نیز به طور قرضی راهی وستهام شد تا آخرین بازیکنی باشد که در نقل و انتقالات جا به جا شده است.  

   


نظرات()  
chocolate
دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 11:17 ب.ظ
WOW just what I was searching for. Came here by searching for chocolate
etsukosinrich.wordpress.com
دوشنبه 9 مرداد 1396 08:54 ب.ظ
Hey there superb blog! Does running a blog like this take a massive amount work?
I've very little understanding of computer
programming however I was hoping to start my own blog in the near future.

Anyways, should you have any recommendations or techniques for new blog owners please share.

I know this is off subject but I just needed to ask.
Thanks a lot!
https://rossieholifield.wordpress.com
شنبه 31 تیر 1396 05:18 ب.ظ
Hi there would you mind sharing which blog platform you're working with?
I'm planning to start my own blog in the near future but I'm
having a difficult time deciding between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal.
The reason I ask is because your design and style
seems different then most blogs and I'm looking for something unique.
P.S Apologies for being off-topic but I had to
ask!
whimsicalnosh6435.jimdo.com
پنجشنبه 29 تیر 1396 12:51 ق.ظ
Hmm is anyone else experiencing problems with the pictures on this blog
loading? I'm trying to figure out if its a problem
on my end or if it's the blog. Any feed-back would be greatly
appreciated.
http://itchymystery9811.snack.ws/
چهارشنبه 28 تیر 1396 08:09 ب.ظ
This website was... how do you say it? Relevant!! Finally I
have found something that helped me. Thanks a lot!
http://korysprenger.wordpress.com/
چهارشنبه 28 تیر 1396 01:26 ب.ظ
I don't even know how I ended up here, but I thought this post was good.

I do not know who you are but definitely
you are going to a famous blogger if you are not already ;) Cheers!
http://deenawalczyk.hatenablog.com
دوشنبه 26 تیر 1396 11:14 ق.ظ
Hi there fantastic blog! Does running a blog such as this take a lot
of work? I have absolutely no knowledge of coding but I was hoping to start my
own blog in the near future. Anyway, should you have any ideas or techniques for new blog owners please share.
I know this is off subject nevertheless I just wanted to ask.
Many thanks!
BHW
پنجشنبه 7 اردیبهشت 1396 02:49 ق.ظ
Unquestionably believe that that you said.

Your favourite justification appeared to be on the internet
the easiest thing to remember of. I say to you, I definitely
get annoyed even as other people consider worries that
they just don't know about. You controlled to hit the nail upon the top and defined out the whole thing with no need side-effects , folks can take a
signal. Will probably be again to get more. Thank you
BHW
یکشنبه 3 اردیبهشت 1396 04:43 ق.ظ
Wonderful beat ! I would like to apprentice while you amend your web site, how can i subscribe for
a blog web site? The account aided me a acceptable deal.
I had been a little bit acquainted of this your broadcast provided bright
clear concept
fuck you pfffff
چهارشنبه 2 اسفند 1391 08:31 ب.ظ
به حال به هم زنی تو نمیرسه چرا اسمتو نمیگی عزیزم؟!
pfffff
جمعه 3 آذر 1391 07:42 ق.ظ
اومدم اینجا حالم ب هم خورد انقد حال ب هم زنى كه............
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

چلسی باشگاه فوتبال/chelsea football club

CHAMPIONS OF EUROPE